Happiness Planet

Date: 18 czerwca 2017

Time: 20

Location: 15 zł

koncert  / performance / wernisaż // purejoyofart + Michał Mamut Sarapata

Dwójka artystów multi-instrumentalista Michał Mamut Sarapata szerzej znany jako muzyk z SALK będzie komponował muzę na żywo a artystka Justyna Kowalska aka purejoyofart, szerzej znana jako reżyser teatralny,  będzie chlapać farbą i tworzyć obrazy zainspirowane rytmami nadanymi przez Sarapatę.

Temat perfo-improwizacji:  #radość #szczęście #plaża

To nie pierwsze spotkanie tego duetu. Sarapata skomponował muzykę do dwóch spektakli Kowalskiej: „Żar Żre”(Teatr Umowny) oraz „Dlaczego dziecko gotuje się w mamałydze” (Teatr Witkacego). Podczas prób mieli szansę wspólnie  poimprowizować, ale nigdy w takiej formie!

Koncerto/performance towarzyszyć będzie oficjalnemu malarskiemu coming-outowi reżyserki, czyli wernisażowi jej kolorowych obrazów – abstrakcji, które podkręcają pozytywne wibracje. Obrazy powstały podczas  kosmicznej wyprawy artystki w poszukiwaniu Planety Szczęście.  Kowalska malowała na plażach słonecznej Folorydy, nie przejmując się tym, że słona woda i piach wdzierają się na płótno, tylko cieszyła się ja gupia, że stają się one integralną częścią obrazów. A potem uwalona farbą i szczęśliwa, jak dziecko biegła wykąpać się w morzu.

Chcesz to poczuć?

Wejdź z nami na plażę Sceny Supernovej, poczuj morze, przestrzeń, wyluzuj, zluzuj, odpocznij, posłuchaj i popatrz!

Wejściówki: 15 pln