Impro Supernova

Date: 19 maja 2019

Time: 20:30- 22:30

Location: Płać ile chcesz

Impro Supernova // Scena Supernova

Zapraszamy serdecznie do Sceny Supernova, na jedyny w swoim rodzaju wieczór improwizacji. Gdzie to publika staje na scenie, aby poczuć się jak prawdziwa gwiazda teatru. Formuła jest bardzo prosta, prowadzący przedstawia zasady gry, a chętne osoby próbują swoich sił.


Improwizacja to działanie bez przygotowania, bez planu. Gdzie akceptujemy pomysły, jesteśmy otwarci i zawsze na tak. Przyjmujemy nawet najbardziej szalony pomysł.

Nie masz ochoty na występy, nic nie szkodzi. Publika jest bardzo ważna i mile widziana. To idealny sposób aby spędzić wieczór z przyjaciółmi i nauczyć się spontaniczności. Gwarantuje że jeszcze takiego nie widziałeś. Wieczór ten prowadzić będzie Jakub Mrozowski

Jakub Mrozowski – aktor teatralny, improwizator, żongler, animator, założyciel Phantom Art. Karierę rozpoczął jako żongler ognia, współpracował z licznymi grupami z całej Polski. Miał zaszczyt wystąpić na największym festiwalu fantastyki w Polsce, współpracuje z grupą trenerską Acro Pro Fit oraz Teatrem Jednej Miny. Obecnie pracuję jako aktor i stara się promować improwizacje jako sposób na walkę z nieśmiałością.

Wydarzenie jest darmowe, ale przed wejściem zawsze stoi puszka która jest sposobem podziękowania dla prowadzącego i sceny Supernova. Płać ile chcesz, a jeśli wydałeś wszystko w barze, nic nie szkodzi. Podejdź do mnie i powiedz że świetna robota, no i przybij piątkę