P*I*G / Pustostan / Mademoiselle X

Date: 13 kwietnia 2018

Time: 20:00 - 24:00

P*I*G / Pustostan / Mademoiselle X

Widowisko zaczyna się o 20:00 i żeby go doświadczyć potrzebują Państwo tylko nóg by przyjść i 10 zł by wystepujący mieli co jeść.

P*I*G:
(gatunek: 2255 mieszka w: Tychy)

Jedno-nieosobowy projekt Jakuba-Moniki Lamparta. Jest to muzyka własnego gatunku zwanego 2255 oraz performance. Usłyszeć można przeróżne style ale w całość łączy wszystko coś całkowicie ponad-fizycznego. Gatunek opiera się na filozofii ESPX & The Impulse. Występy to artystyczne podróże po dziwnych krainach mające na celu poszerzanie świadomości odbiorcy o duchowych możliwościach. Obecny materiał to utwory z trzeciego albumu “The 2255” którego kopie będą w sprzedaży podczas wydarzenia.
www.pigmusicandart.bandcamp.com
https://www.youtube.com/watch?v=8dZV8CrAnOQ

Mademoiselle X:
(electr/experim/doowop/surf/garage mieszka w: Tychy)

Solowy projekt Oliwii Krishnafuk. W przeszłości robiła zamieszanie swoją gitarą i basem w zespołah takich jak: Nameless Creations, Moron’s Morons, Jack Saint i P*I*G. Projekt łączy muzykę elektroniczną i eksperymentalną z doo wop, surf i garage. To wszystko doprawione psychodeliczną poezją oraz mantrami. Oliwia Krishnafuk to w 1/3 samica alfa, w 1/3 płaczący starzec i w 1/3 dziecko które powinno być teraz w szkole. Niestety na planecie z której pochodzi nie ma szkół. Oliwia wystąpi z gitarą i nagraną wcześniej perkusją.
https://www.youtube.com/watch?v=mel7FZmhAME
www.mademoisellex.bandcamp.com

Pustostan:
(noise/emo z: Kraków)

Czysta ekspresja młodzieńczego smutku, mnóstwo energii, eksperymenty, improwizacje, zmiany instrumentów. Grają ze sobą nieco ponad pół roku, ale ich debiut został odebrany bardzo pozytywnie, a każdy następny koncert jest coraz lepszy i ciekawszy. Bardzo często porównywani do Lightning Bolt. Psychofani Złotej Jesieni i Sierści.
https://pustostan.bandcamp.com/album/pustka

plakat: J.M.Lampart