Supernova Live: Supernova Talk Show

Start date: 28 maja 2020

End date: 30 czerwca 2020

Time: 20:00

Witajcie Ponownie! lada moment ruszamy z nadawaniem Supernova Live!

Na początek mamy dla was Talk Show – poprowadzą Dariusz Świątek i Łukasz Leśniewicz a swoją obecnością zaszczycą nas Bohaterowie Wieczoru:

Talk show będzie dostępny na platformie Youtube:

Alicja Górkiewicz- Teatrolog, performatyk. Ukończyła wiedzę o teatrze na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Magister Sztuki Katedry Performatyki UJ. Pasjonatka teatru amatorskiego i ulicznego. Przez rok studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie, Obecnie pracuje w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego w Krakowie, gdzie zajmuje się organizacją badań na pierwszym w Polsce synchrotronie dla polskich i zagranicznych naukowców.

Andrzej Siek- Urodzony w 1973 roku, absolwent Liceum Plastycznego w Jarosławiu oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, uzyskał dyplom z wyróżnieniem w 1999 roku. W jego rzeźbach często pojawiają się symbole macierzyństwa i opiekuńczości. Ukazuje naszą zależność i bezpośredni związek z naturą, a także ludzką kruchość wobec żywiołów przyrody. Często również odwołuje się do swoich snów odsłaniając w nich część siebie.

Wystąpią także przed Państwem

Wiktoria Sędzimir

Piotr Barcik

Wojciech Sochaczewski