The Perfumes Unplugged

Date: 14 grudnia 2019
Time: 00:00 - 00:00
Koncert

Zapraszamy Was na wyjątkowy koncert akustyczny, podczas którego usłyszycie nasze utwory w zupełnie nowych, odmienionych aranżacjach.

Zabierzemy Was w podróż przez prawie 10 lat naszej twórczości – od najstarszych przebojów (Ewa w stroju Adama) przez te nowsze (Magnoliowy Sad) i najnowsze (Kalejdoskop), oraz utwory stare i zakurzone – odłożone do szuflady, wyciągnięte specjalnie na tę okazję. Będą też piosenki nowe, których nie mieliście okazji nigdy wcześniej usłyszeć. Dobór repertuaru jest nieprzypadkowy, podobnie jak scenografia, która będzie otaczać nas i nasze dźwięki.

To nie będzie kolejny rockowy koncert. To będzie wieczór, którego nie zapomnicie. W sobotę 14 grudnia w zimowej, romantycznej atmosferze zaprosimy Was do sali ciemnej i błyszczącej, w której zasiądziecie w starych, wygodnych teatralnych fotelach. Przygotowania do koncertu trwają od dawna, dlatego możecie się przygotować na coś bardzo szczególnego i dla nas ważnego. Wracamy do korzeni i początków naszej muzycznej drogi, dlatego zależy nam byście przeżyli te prawdziwe emocje razem z nami. Obiecujemy, że nie pożałujecie.

Data: sobota, 14 grudnia 2019
Miejsce: Teatr Supernowa, ul. Gazowa 21, Kraków
Godzina: 20 (punktualnie, nie przewidujemy opóźnień)
Bilety: 10 zł (dostępne tylko w dniu koncertu, przy wejściu do teatru)

Więcej o The Perfumes:
FB: https://www.facebook.com/ThePerfumes.music/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCg0RkBJXTSMaT5hFBWXSOyw
SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/2KI5PJ86y0NoylByY2t0Ly?si=Bn6hcyh_QOO0oteVGM9LCA