IMPRO SUPERNOVA: Otwarta Scena

Date: 18 lipca 2021
Time: 00:00 - 00:00
Improwizacja | Komedia
Witamy Witamy
Impro świat na Zyblikiewicza ma się całkiem nieźle- Mamy za sobą debiuty jak i występy doświadczonych zespołów liczne warsztaty a nawet pokaz po warsztatowy a więc pora się odprężyć:

IMPRO SUPERNOVA
Reaktywacja!
Zapraszamy nie tylko Fanatyków impro
Otwarta Scena to najprostsza metoda na to, żeby dostać się na scenę! Prowadzący przedstawia zasady gry, Ty zgłaszasz się, słyszysz okrzyk „trzy dwa jeden impro” i zaczynamy zabawę! Pamiętaj, możesz wszystko, totalnie na luzie i spontan możecie wejść na scenę ale jak najbardziej możecie przyjść też po to, żeby obejrzeć fajne impro 🙂
Impro to taki teatr bez przygotowania- nie będzie scenariusza ani jasnego podziału na występujących i publiczność ponieważ wszyscy będziemy się wspólnie bawić- impro to taka zabawa, jak dzieciaki na podwórku się bawią- na przykład w sklep- i to jest Impro!
Będziemy grać w gry, czyli takie zabawy- które mają zasady najprostszy przykład: „Tylko pytania”- uczestnicy mogą posługiwać się w swojej scenie tylko pytaniami ale będziecie też mogli zagrać w całkiem swobodnej scenie Inspirowanej słowem kluczem- Taka gra czy scenka może trwać trzydzieści sekund a może i trzy minuty mogą uczestniczyć w niej dwie trzy cztery a nawet pięć osób
Zabawę poprowadzą dwaj znani Impro Ogarniacze z Krakowa podpowiedzą, pomogą, pokażą i objaśnią 🙂
Alan Szymula & Michał Iwanicki
Chcecie wcześniej zobaczyć jak to wygląda? Możecie po prostu wpisać w wyszukiwarce Improv Comedy i pooglądać filmiki 😉 Polecam!
Bileciki 15zł do kupienia na miejscu lub online