PIEKŁO NIEBO

Start date: 2 sierpnia 2018

End date: 3 sierpnia 2018

Time: 18:00-4:00

Location: Gazowa 21

Scena Supernowa udostępnia swoją przestrzeń 30 młodym artystom.
Temat jest jeden. Całkowita wolność interpretacji.
Piekło i niebo otwierają przed Wami swoje wrota na jeden sierpniowy wieczór i jedną sierpniową noc. Przyjdź.

DWIE SCENY – PIEKŁO NIEBO


???PIEKŁO TECHNO???

Pierwsze drzwi czerwonej bramy zaprowadzą was do piekielnej Krainy Hadesa. Trzy sale pełne ciemności, piekielnego ognia i dymu w których po ścianach niosą się elektroniczne dźwięki regularnie uderzające o pękające ściany.
?Lvl. 1 Starożytni Grecy dawali zmarłym pod język monetę, aby dusza mogła zapłacić i przedostać się na drugi brzeg. Każdy z was otrzyma jedną słodką monetę, bilet na drugą stronę.
?Lvl. 2 Ponadto w Hadesie panował sąd zmarłych składający się niegdyś z trzech sprawiedliwych królów. W drugiej sali spotkacie ich a ci uraczą was piekielnym napojem.
?Lvl. 3 Wejścia pilnuje także trzygłowy pies, Cerber. On przepuści was dalej, gdzie w ostatniej sali, na końcu piekła z wysokiej góry synowie i córki Hadesa pozwolą wam oddać się bezkresnej rozkoszy hipnotyzujacej muzyki.

? PROGRAM ?

22 – 23 ?Ritchie Tobacco

23 – 24 ?Marcela

24 – 1 ?Fogontheforehead

1 – 2 ?CEZETEN

2 – 3 ?DZMK

3 – 4 ?CATCH 22

4 – 5 ?INTYRE

(22:00- do końca)

PROGRAM NIEBA WKRÓTCE ☁️

Poszukiwaliśmy pretekstu do pokazania siebie i swojej twórczości, pretekstu do świętowania, pretekstu do spotkania i rozmowy. Dlatego 2 sierpnia będziemy podziwiać sztukę, rozmawiać, świętować, pić kolorowe drinki i słuchać dobrej muzyki.

START 18.00

Wjazd 10zl
Wejście do kupienia na bramce.