PEŁNIA

Date: 27 lipca 2018
Time: 00:00 - 00:00
Location: Gazowa 21
Koncert

Koncert “PEŁNIA” – Krzysztof Stanio & Paweł Sopel

Koncert “Pełnia” to 12 utworów mówiących o intymnej relacji mężczyzny do kobiety. Utwory są cichym balsamem, bawią grą słów, mówią o podróży kobiety i mężczyzny, o ich jedności, różnicach, podobieństwie.


Premiera tego, koncertu odbyła się w 2017 r. w Piwnicy pod Baranami, muzykę skomponował Paweł Sopel student wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Krakowie, słowa i śpiew Krzysztof Stanio aktor, artysta na, co dzień tworzący w Krakowie, gościnnie wystąpi pianista Hiroshi Kurotaki absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, który wspólnie z Krzysztofem wykona utwór Marka Grechuty pt. “Ocalić od zapomnienia”.

“Rodzenie się tego autorskiego materiału to była wyjątkowa podróż, myślę, że połączyło nas wspólne odczuwanie, pewne ukryte subtelności, które może na, co dzień są mniej widoczne, jednak to one tworzą klimat całego koncertu. Hiroshi Kurotaki? Zawsze zaczyna się od przypadkowych spotkań, to wspaniały pianista podobnie zresztą jak Paweł. Ufam, że nasz tercet zapadnie publiczności w pamięci. “Pełnia” to żyjący organizm i to jest piękne”

Gorąco zapraszamy!

Bardzo dziękujemy Joannie Żmuda (fotografia) oraz Sebastianowi Trafalskiemu (grafika) za plakat.

bilety 30 zł –  do kupienia online, lub przed koncertem.