Wieczór Bitw Tanecznych + Warsztaty Balansowania na Rękach

Date: 16 września 2017

Time: Warsztaty: 17 // Bitwa: 20

Location: 50 // Wstęp Wolny

Taniec // Acro Pro Fit 

Scena Supernova otwiera się dla publiczności, pasjonatów i ciekawskich. Zapraszamy do stanięcia w ruchowe szranki jak i puszczenia wodzy tanecznej fantazji. Nie ma znaczenia co wybierzecie jako oręż: breakdance, popping, locking, waving, shuffle… czy czystą improwizacje. Przyjdź z ciocią, babcią i treningowym kompanem 🙂

Chcemy stworzyć przestrzeń do realizacji waszej tanecznej kreatywności, komfortowego pokazania swoich umiejętności przed innymi i wymiany doświadczeń i pomysłów.

Przed rozkręcaniem parkietu zapraszamy na warsztat treningowy z Janem Dudkiem. Omówi i wprowadzi do balansowania w pozycjach odwróconych, na rękach, barkach, łokciach – pokazując szerokie wykorzystanie tych umiejętności w tańcu, teatrze, treningu gimnastyka, jogina i artysty ulicznego. Warsztat otwarty dla osób uczących się i pragnących doszlifować swoje umiejętności (sugerowane minimum to umiejętność wykonania kilku pełnych pompek, żeby bezpiecznie i konstruktywnie wziąć udział w zajęciach).

DETALE:
Warsztat Balansowania na Rękach
godz: 17:00 – 20:00, 3h
Inwestycja: 50zł – płatne na miejscu
Zapisy: jan.tullar.dudek@gmail.com (ilość miejsc ograniczona)

Wieczór Bitw Tanecznych
godz: 20:00 – póki starczy sił
Wstęp: tipy dla gospodarza

W PROGRAMIE WARSZTATÓW:
*stanie na rękach – balans, przygotowanie ciała i trening uzupełniający
*pozycje balansujące na głowie, łokciach, barkach i ramionach z tańca, sztuk walk, gimnastyki i jogi
*łączenie elementów, przejścia siłowe
Dodatkowo:
*asekuracja i trening z partnerem
*zasady treningu uzupełniającego (rozciąganie, kształtowanie siły)

O Prowadzącym:

JAN DUDEK
Nauczyciel, sportowiec, artysta i informatyk na boku ale zawsze w pierwszej kolejności pasjonat.
Działa wszędzie gdzie złapie oddech: na ulicy i na sali gimnastycznej, na imprezie tanecznej i w siłowni, we własnym salonie i w środku gór. W Krakowie rozwija Stowarzyszenie Krakowski Parkour i grupę trenerską AcroProFit. Rozwoju szuka w książkach, blogach, na dużych warsztatach i ulicznych spotkaniach, w prywatnych rozmowach i na pokazowych scenach. Wolny strzelec i dziki duch dla którego podróż i przygoda są równie ważne jak cel, do którego prowadzą. Trenuje w burzy, pływa po nocy, wałęsa się po ruinach i kąpie w przeręblach.

“Be strong to be useful.”
– Georges Hérbert, Methode Naturalle