Relaksacyjny Koncert Kamertonowy

Date: 28 listopada 2017

Time: 18:30-20

Location: 40 zł

Muzykoterapia Dogłębna – Komórkowa // Terapie kamertonami- Ewa Stroińska

Co będziemy robić?
Dostrajać się będziemy , odpoczywać,
uspokajać nasze myśli, relaksować ciało, oczyszczać się na wiosnę.

Dostrój swoje centra energetyczne ( czakry), oczyść i wyreguluj je za pomocą kamertonów, strojonych do skali Pitagorejskiej 432 HZ
Przyjdź, zrelaksuj się, odpręż.
Zrób coś dla Ciała, Umysłu i Ducha. 
************************************
Wykorzystująca naturalną falę dźwiękową Muzykoterapia Dogłębna – Komórkowa, jest nowo odkrytą skuteczną metodą zwalczania nawet najcięższych chorób. Opiera się na kilkunastu technikach opracowanych przez dr Barbarę Romanowską, które powstały m.in. na podstawie badań nad dźwiękiem, przeprowadzonym w USA i Francji. Badania naukowe wykonane w Lambdoma Institute przez dr Barbarę Hero udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka, jak również przewodzące energię kanały czy centra energii, posiadają swoje własne określone częstotliwości zdrowia (balansu) i wystarczy być do nich dostrojonym, by być zdrowym. Brak harmonii (dostrojenia) oznacza chorobę. Natomiast badanie Fabiena Mamana wykonane w 1981 roku na Uniwersytecie w Paryżu ukazuje komórkę nowotworową HeLa, która z racji swej słabości ulega rozpadowi podczas poddaniu jej działaniu dźwięków skali C-dur. Pęka z powodu NIEUMIEJĘTNOŚCI DOSTROJENIA SIĘ do odpowiednich częstotliwości, przy czym komórki zdrowe pozostają nienaruszone, a wręcz dodatkowo odżywione.
Opracowując techniki pracy z dźwiękiem, dr Barbara Romanowska odniosła się do wyników przestudiowanych badań, uzyskując dzięki stworzonej przez siebie metodzie poprawę stanu zdrowia u osób chętnych do tej formy terapii aż w 88%. Doszła do wniosku, że wykazane w badaniach jedynie pozytywne działanie dźwięku na komórki, czyni metodę nieinwazyjną, przynoszącą dobry wynik dla wszystkich komórek ciała, dlatego można ją stosować bez żadnego ryzyka dla zdrowia, a poprawa samopoczucia następuje nieomal natychmiast po użyciu właściwej techniki.
Muzykoterapia komórkowa daje możliwość uwolnienia się od około 250 różnych schorzeń, dodatkowo przynosi spokój wewnętrzny i radość. Fale dźwiękowe o określonych częstotliwościach pochodzą z prostych w użyciu instrumentów – KAMERTONÓW, które może zastosować na sobie każdy, bez względu na stan wiedzy muzycznej czy zaawansowania choroby. To czyni je łatwymi i przyjemnymi w obsłudze narzędziami terapii, która jest absolutnie bezpieczna, nie zna skutków ubocznych. Zasada działania, to m.in. dostrajanie chorych komórek ciała i organów wewnętrznych do ich naukowo odkrytych częstotliwości zdrowia podanych w odpowiednich kamertonach, czy też słuchanie lub śpiewanie wytworzonych wibracji, celem uspokojenia psychiki i zrelaksowania się.
Spektrum działania kamertonów jest bardzo szerokie. Dżwięk ma doskonałe działanie oczyszczające i mobilizuje siły obronne organizmu, co pozwala stwierdzić, że jest to także perspektywiczny środek stosowany w profilaktyce, pozwalający cieszyć się życiem oraz na długo zachować zdrowie i młodość.
Metoda muzykoterapii dogłębnej, jeśli chodzi o podstawy fizyki, dzięki zastosowaniu tylko naturalnej fali dźwiękowej o długości co najmniej 1 m, wnika głęboko w komórki, dlatego potrafi pomóc w różnych problemach zdrowotnych, rozpoczynając od sfery ciała i bólu wszelakiego pochodzenia, kończąc na chorobach umysłu i duszy. W tej sferze, oddziałuje na świadomość oraz podświadomość. Przynosi głęboki relaks i radość. Metoda, wprowadza więc jednocześnie do Ciała, Umysłu i Ducha, tak bardzo potrzebną nam do życia równowagę i harmonię.
Zmęczonemu Ciału dodaje energii i relaksuje je, szybko usuwając napięcie i ból spowodowany przez stres. Umysł doświadcza głębokich zmian, stabilizują się emocje. Wreszcie witalny dźwięk dociera do przyczyny choroby i natychmiast zmniejsza jej symptomy. Podnosi również na Duchu w czasie depresji i apatii, przynosząc spokój.
( źródło: akademiadzwieku.com)
**********************************************

Zapraszam na koncert kamertonowy dla Ciała, Ducha, Umysłu
Kiedy: 28.11 ( 18:30- 20:00)
Gdzie: Scena Supernova, ul. Gazowa 21
Inwestycja: 40zł
Zabierz karimate/ lub koc- jeśli chcesz w pozycji leżącej na scenie, tutaj zmieści się ok 15 osób i kto pierwszy ten lepszy 😉
Reszta w wygodnych fotelach.
Zadbaj o odpowiednie nawodnienie, bądź punktualnie i wyłącz telefon 😉
W dniu koncertu istnieje mozliwość umowienia się na sesję indywidualną.
Koszt: 120 zł
Ze względu na ograniczoną ilośc miejsc obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr tel: 505 183 735

Prowadzi: Ewa Stroińska– certfikowany terapeuta dogłębno- komórkowy
Dźwięcznie zapraszam
Ewa