Awakening Physicality

Start date: 16 sierpnia 2017
End date: 18 sierpnia 2017
Time: 00:00 - 00:00
Teatr Tańca | Warsztaty

Warsztaty tańca i teatru fizycznego // Małgorzata Suś

16, 17, 18 sierpnia, godz. 18.00-21.00
Scena Supernova, ul. Gazowa 21, Kraków
cena: 20zł/dzień lub 50zł/całość(3 dni) płatne przed zajęciami

“Wychodząc od kategorii fizyczności, proponuję trening złożony z elementów techniki tańca współczesnego i teatru fizycznego, skoncentrowany przede wszystkim na pracy z partnerem i działaniach w grupie. 
Podczas treningu interesuje mnie osiąganie ekspresji twórczej poprzez fizyczność, rozbudzanie emocjonalności, budowanie relacji z partnerami. W moich dotychczasowych poszukiwaniach w obszarze teatru i tańca fizycznego zajmowałam się pojęciami intensywności i zwierzęcości (cykl warsztatów Become Intense, Become Animal), które postrzegam jako nierozerwalnie związane z fizycznością i które stanowią ważne odniesienie dla mojej praktyki.
Warsztat Awakening Physicality jest otwarty dla uczestników na różnym poziomie zaawansowania.
Istnieje możliwość uczestnictwa w wybranym dniu warsztatów lub w całym cyklu.”

Zapisy i pytania: malgosiasus@gmail.com lub na miejscu na Scenie Supernova

Warsztat realizowany w ramach programu stypendialnego Młoda Polska 2017 Narodowego Centrum Kultury. 

Małgorzata Suś ‒‒ stypendystka Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Młoda Polska 2017 w dziedzinie tańca, absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie. Od października 2016 roku bierze udział w intensywnym kursie tańca współczesnego i fizycznego Performact w Portugalii, współpracując z takimi tancerzami i choreografami jak m.in. Ricardo Ambrozio, Rakesh Sukesh, Rob Hayden, Mate Meszaros, Luke Jessop, Marco da Silva Ferreira. W lipcu 2017 roku, zaproszona przez Paulinę Almeidę, odbyła rezydencję artystyczną w AgitLab w Aguedzie, w ramach której we współpracy z absolwentami Warsaw Dance Department i Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu zrealizowała kilka spektakli podczas festiwali AgitAgueda i Festival dos Canais w Aveiro; portugalską premierę w lipcu 2017 miał także jej solowy spektakl Black, Violet. W latach 2013-2016 współpracowała z zespołem teatru fizycznego Sztuka Nowa w Warszawie.

Małgorzata Suś występowała już na Scenie Supernova ze swoim spektalem BLACK, VIOLE-T

Zapisz się: a: malgosiasus@gmail.com