Super-Kiermasz

Date: 16 lipca 2017
Time: 00:00 - 00:00
Location: Wstęp Wolny
Kiermasz | Malowanie

Kiermasz   // Scena Supernova

Zapraszamy serdecznie na wielki kiermasz na Scenie Supernova. Aktor też człowiek, i czasem zdarzy mu się chodzić w normalnych ubraniach, a nie tylko w kostiumach. Mało tego, aktor szybko się nudzi swoimi ubraniami i chciałby się ich pozbyć! Ale scena Supernova to nie tylko spektakle; niektórzy np. malują, rysują, wycinają, i chcieliby się podzielić swoim rękodziełem z ludźmi spoza przestrzeni kosmicznej. Przewidujemy także rózne niespodzianki: performance, doradztwo, szwędzalstwo po teatrze, sztuczki z kapelusza!

Co sprzedajemy? Ubrania – nowe, używane, markowe, podrobione, uszyte, wyprodukowane, kombinezony, sukienki, buty, kapelusze, kolaże, malowidła, gadżety, kawę, herbatę, alkohol, alkohol, kawę, drobnostki, dobrą energię, miłe przedpołudnie… tak serio, to sami jeszcze nie wiemy.

Przynieś swoje ubranie, to nasza wspaniała Justyna Kowalska – purejoyofart, w napływie inspiracji i dozy szaleństwa, zrobi z niego przepiękne dzieło sztuki! Bedzie też można zakupić gotowe koszulki oraz obrazki namalowane przez artystkę.

 

Zapraszamy!Podczas kiermaszu, po raz kolejny będzie możliwość zakupienia kolaży autorstwa Agi Drabik, serdecznie zachęcamy!

 

Na tyle, na ile pozwolą nam nasze kulinarne zdolności, przygotujemy dla Was słodkości z galaktycznym lukrem!

http://www.yolli.com/news/chocolate/10-space-themed-treats/

 

Kiermasz zwieńczony będzie darmowym koncertem!

 

16.07.2017 (niedziela),godz. 11-16:30
Scena Supernova,ul. Gazowa 21, Kraków, Droga Mleczna.