Super-Koncert

Date: 16 lipca 2017

Time: 17

Location: Wstęp Wolny

Koncert   // Riposta + Perfumes + Oskar Cenkier

Jako bezpośrednią kontynuację czaso-przestrzenną Super-Kiermaszu  zorganizowaliśmy Super-Koncert 🙂 W konstelacji niedzielnego wieczoru zabłysną gwiazdy zarówno mocno już widoczne na widnokręgu, jak i te wschodzące, dopiero powstałe.

Riposta – to sześciomiesięczne dzieciątko ma czterech ojców i mieszka w podkrakowskich Proszowicach, wielbiciele rokowych klimatów powinni być zadowoleni.

The Perfumes – to czwórka młodych muzyków z Krakowa i okolic. Do tej pory wydali dwie płyty: „Wiosnę?” z września 2014 roku oraz „Ostatnie promienie lata” z marca 2017. Zespół ma na swoim koncie również występ na słynnym festiwalu w Jarocinie (2014) oraz koncerty przed znanymi, m.in. The Dumplings, Akurat czy Urszulą. Ich różnorodne inspiracje i charaktery stanowią prawdziwą mieszankę wybuchową. Łączy ich jednak miłość do zgrabnych melodii i radość grania, która przekłada się na energetyczne, niezapomniane koncerty.

Oskar Cenkier – czyli krakowski pianista, który łączy ze sobą neoklasykę i minimalizm spajając je odpowiednią dawką ambientu i inspiracji progresywnych. Przepuszcza klasyczne brzmienia klawiszowe przez zestaw efektów i emocji, szuka, improwizuje.

Koncert dostępny dla wszystkich, za darmo! Dla zadowolonych widzów będzie możliwość zapłacenia w systemie Pay What You Want 🙂

przed koncwertem zapraszamy za Super-Kiermasz

16.07.2017 (niedziela),godz. 17
Scena Supernova,ul. Gazowa 21, Kraków, Droga Mleczna.